TERS OZMOZ İÇME SUYU ARITMA CİHAZI


 

 

Osmosense ters ozmoz cihazları, 5 kademeli filtrasyonu, muhafaza tankı ve özel musluğu ile aileniz ve işletmeniz için adeta bir memba kaynağıdır.


Şehir şebeke suları genellikle içme suyu standartlarını sağlarlar. Fakat suda bulunan klor, çamur sızıntıları ve depolarımızdaki kirlilik nedeniyle hem tad olarak hem de psikolojik olarak içime uygun değildir.


Eviye altı RO sistemi ile mevcut şebeke suyunuzdaki deterjanlar, ağır metaller, kimyasal toksinler, radyoaktif partiküller, virüsler, mikroplar ve kansere yol açan diğer kirleticileri arıtarak siz ve çocuğunuz için güvenle içime uygun saf, temiz ve lezzetli içme suyu hazırlar.


Arıtılmış suyunuzu ister özel musluğundan kullanabilir, ister buzdolabınızın sebiline, buz makinanıza veya çay-kahve makinanıza hat çekebilirsiniz.


UYARI !
Şirketimizin adını ve Aquasense markamızı kullanarak aktif satış yapan kişiler hakkında firmamıza ihbar telefonları gelmiştir. Firmamız bünyesinde çalışan aktif satış elemanı olmadığını ve Aquasense markamızın kullanılarak yapılan bu satışlardan dolayı İlke Mühendisliğin sorumluluk kabul etmeyeceğini siz değerli müşterilerimize bildirmek isteriz. Bu gibi durumlarla karşılaşmanız halinde herhangi bir dolandırıcılıkla karşılaşıp mağdur olmamanız adına bu kişileri polise bildirmenizi önemle rica ederiz.

 

İçme suyunu nasıl elde ederiz ?


1. Kademe

Öncelikle ön filtre kartuşu ile suda bulunan 5 mikron büyüklüğündeki tortular tutulur.


2. Kademe

Su, bu kademede aktif karbon blok filtreye gelir. Olumsuz anlamda tat, koku ve renk yaratan organik maddeler ve klor aktif karbonun yüksek yüzey alanına sahip yapısı sayesinde filtre edilir.


3. Kademe

Hassas filtre kartuşu ile suda bulunan 1 mikron büyüklüğündeki tortular tutulur. Böylece ozmoz membranının verimli çalışması ve uzun ömürlü olması sağlanır.


4. Kademe

Daha sonra, cihaz üzerindeki pompa vasıtasıyla basınçlandırılan su Ters Ozmoz membranına gelir. Üzerinde milimetrenin milyonda biri mertebesinde gözenekler bulunan yarı geçirgen zardan oluşan membran tarafından filtre edilerek suda çözülmüş halde bulunan kurşun, civa, nitrat gibi ağır metaller ve virüs, bakteri, kireç, çeşitli kimyasallar gibi kirleticilerin tamamından arındırılarak size ideal bir içme suyu sağlar.


5. Kademe

Yüksek derecede filtre edilmiş su tatlandırıcı filtreye gelerek burada yumuşak ve zevkli bir içim için zenginleştirilir.


Tüm bu kademelerden geçerek içime hazırlanan su, muhafaza tankında depolanarak istediğiniz zaman özel musluğundan hizmetinize sunulur.


 

 


Tüm Hakları Saklıdır © Copyright 2009